xp-AntiSpy v3.98-3 Full İndir

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

xp-AntiSpy Full İndir

xp-AntiSpy v3.98-3 Full İndir

Arkadaşlar merhabalar, bugün konumuzda sizlere xp-AntiSpy programının tanıtımını yapacağız. xp-AntiSpy programı bilgisayarınızda bulunan kişisel bilgilerinizin internet ortamında şüpheli servislere gönderilmesini engelleyebilirsiniz. Windows xp işletim sistemini buna örnek vermek gerekirse bir çok gereksiz sevis bulunmaktadır. Bunların çoğunluğu ne kadar zararsız görünsede güncelleme esnasında kişisel bilgileriniz microsoft sunucularına gönderilmektedir.

Microsoft sunucularına kişisel bilgilerinizi göndermek istemiyorsanız xp-AntiSpy programı size oldukça fayda sağlayacaktır. Şüpheli servislere kişisel bilgilerinizin gönderilmesini engelleyen xp-AntiSpy programı aynı zamanda sisteminizin daha verimli, güvenli ve hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kişisel bilgi güvenliği programı olan xp-AntiSpy programını özellikle windows xp kullanıcılarının mutlaka indirmesi gerekmektedir.

Not: Aşağıdaki verilen linkte tıkladıktan sonra logo yanında bulunan “Download” resmine tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 51 MB
Sıkıştırma: Winrar > Şifresiz
Tarama: NOD32 > Durum Temiz

xp-AntiSpy v3.98-3 Full İndir

xp-AntiSpy v3.98-3 Full İndir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica