Photomizer Scan Türkçe 2.0.14.113 Full Tam Sürüm indir

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

photomizer-scan-turkce-full-indirArkadaşlar Merhabalar sizlere bugün Photomizer Scan programını Türkçe olarak tanıtmak istiyorum. Photomizer Scan programı 2.0.14.113 versiyonu olup full ve tamdır içerisinde serial, crack mevcuttur. Photomizer Scan programı ile bulanık, pürüzlü resimlerinizi canlandırarak orjinal gibi yapmanıza yardımcı olur

Photomizer Scan Hakkında Açıklama :

Photomizer Scan, ile resimlerinize hayat verin bulanık resimleri
prüzlü resimlerinizi aklınıza ne gelirse hem de Taranmış resimlerinizi, negati resimlerinizi Photomizer Scan ile düzeltin.
bmp, jpg, jpeg, tif, tiff, raw, crw, orf, 3fr, nef, raf, mrw, nrw, drg, cr2, arw, x3f, rw2
bmp, jpeg. EDİTÖR TAVSİYESİDİR
Photomizer bir resim tertip etme programıdır. Resim döndürme, kesme, çevirme, kırmızı göz hatası giderme artık standart hale geldi. Program, resim tertip etmede bir adım daha attığını belirtip, dijital kameralarla çekilen resimlerdeki zayıf noktaları giderip, resimleri daha canlı olmasını sağladığını dile getiriyor.
Çok karanlık, çok aydınlık, düşük tam terslik, soluk renk, bulanıklık gibi ayarlanması gereken yerleri program ayarlayıp resmin daha canlı olmasını sağlıyor. Bu sayede hem resim albümleri için hem de internette yayınlamak için daha hoş çalışmalar çıkabilir.
Program, dijital fotoğraf makinelerin bitiricisi olarak görülebileceğini ifade edip, bu sayede fotoğraflar üzerinde tam hakimiyet kurarak bilhassa ışık kaynaklı sıkıntıların ortadan kalkacağını belirtiyor.
Programın hem boyutunun küçük olması ayrı olarak diğer büyük programlar gibi karmaşık ayarlara da sahip olmaması kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Güncelleme: Konumuz Photomizer Scan Türkçe 2.0.14.113 Full olarak güncellenmiştir.

Photomizer Scan Türkçe 2.0.14.113 Full Tam Sürüm indir

Photomizer Scan Türkçe 2.0.14.113 Full Tam Sürüm indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica