Perfect Hotkey Türkçe v1.1 Full indir

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

Perfect Hotkey Türkçe v1.1 Full indir

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere Perfect Hotkey Türkçe programının tanıtımını yapmak istiyorum Perfect Hotkey Türkçe programı v1.1 sürüm olup full cracklidir indirdiğiniz dosyanın içerisinde crack ve serial key dosyası mevcuttur. Perfect Hotkey Türkçe programı ile kolayca kısayolların kategorize listesini oluşturmanızı sağlar.

Perfect Hotkey Türkçe Ekran Görüntüsü :

Perfect Hotkey Türkçe v1.1 Full indir

Perfect Hotkey Türkçe Hakkında :

Perfect Hotkey kolayca kısayolların kategorize listesini oluşturmanızı sağlar. Her kısayol, klavyenizde bir tuş kombinasyonu, bir komutu aktive etmektedir. Hangi komutlar hangi kısayollar ile komuta edilir seçebiliyorsunuz. Bazı komutlar dahili Perfect Hotkey komutlarıdır ve diğerleri Windows komutlarıdır. Perfect Hotkey bilgisayarınızdaki tekrarlanan görevleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.
Neden daha hızlı? Bir programı çalıştırmanın klasik yöntemi Window start tuşuna basıp tüm programlardan istediğiniz programı seçip üstüne tıklamaktır. Bu bir şekilde epey zamanınızı almaktadır. Kısayol tuşları ile bu program için belirlediğiniz tuşlar ile hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Perfect Hotkey Türkçe v1.1 Full indir

Perfect Hotkey Türkçe v1.1 Full indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica