Movavi Screen Capture Studio 7.1.0 Full İndir

admin tarafından 2 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

Movavi Screen Capture Studio Full İndir

Movavi Screen Capture Studio 7.1.0 Full İndir

Movavi Screen Capture Studio Full programı oldukça geniş araçlara sahip başarılı bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır. Diğer ekran kayıt programlarına göre daha pratik olan bu yazılım sayesinde yakaladığınız resimler üzerinde de düzenleme yapabilmektesiniz.

Kullanımı kolay olan Movavi Screen Capture Studio programı ile aynı zamanda video çekme işlemide yaparak bilgisayarınızki çalışmalarınızı video olarak kayıt edebilir ve video dosyanıza kendi sesinizi ekleyerek seslendirme yapabilirsiniz.

Video görüntüleri üzerinde görüntü iyileştirme çalışması yapabilmenize de olanak sağlayan bu yazılım, görüntü kalitesi düşük olan videolarınızın görüntü kalitesini arttırarak HD kalitesine çevirebilirsiniz.

İçerisinde bir çok araç barındıran Movavi Screen Capture Studio programıyla video çekme ve ekran resimlerini programın bünyesinde bulunan yazdırma aracını kullanarak ilgili dosyaları CD/DVD ortamına yazdırarak saklayabilirsiniz. Ekran görüntüsü kaydetme programı arıyorsanız mutlaka deneyin, ihtiyacınız olan tüm araçlar bu yazılım da mevcuttur.

Dosya Boyutu: 79 MB
Sıkıştırma: Winrar > Şifresiz
Tarama: NOD32 > Durum Temiz

Movavi Screen Capture Studio Full İndir

Movavi Screen Capture Studio 7.1.0 Full İndir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica