MediaMonkey Gold 4.1 Full Türkçe İndir 2014

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

MediaMonkey Gold 4.1 Full Türkçe İndir 2014

Arkadaşlar bu gün MediaMonkey Gold programından bahsetmek istiyorum MediaMonkey Gold programı 4.1 versiyon olup full cracklidir indirdiğiniz dosya içerisinde serial key ve crack dosyası mevcuttur. MediaMonkey Gold 4.1 programı 2014 sürüm olup Türkçe’dir

MediaMonkey Gold 4.1 Full Ekran Görüntüsü :

MediaMonkey Gold 4.1 Full Türkçe İndir 2014

MediaMonkey Gold 4.1 Full Hakkında :

MediaMonkey iPod kullanıcıları ve ciddi müzik koleksiyoncuları için gelişmiş bir müzik yöneticisi ve oynatıcısı. CD’leri ve OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV, MP3 formatındaki ses dosyalarını fihrist haline getirebilen bu yazılım ile internet üzerindeki fiyatsız veritabanlarından albüm resimlerini, şarkı bilgilerini kolaylıkla edinebiliyorsunuz. Sizlere çok başarılı bir ekitet editörü sunan ve gelişmiş bir etiketleme sistemi kullanmanıza olanak veren program bu arada otomatik dosya ve klasör yine adlandırma özelliği ile müzik kütüphanenizi daha düzenli tutmanıza yardımcı oluyor.

İçerdiği CD kopyalama aracı (ripper), CD/DVD yazıcısı (burner), ses dosyası format dönüştürücüsü ile müziğinizi gizleme ve yedekleme ile ilgili da ihtiyacınız olan her şeyi bulabildiğiniz MediaMonkey, elle yapılan veya otomatik olarak oynatım listesi hazırlayan playlist editörleri ile en sevdiğiniz şarkılara erişmenizi kolaylaştırıyor.

Müzik miksleri de yaratabildiğiniz programın oynatıcısının içerdiği eşsiz ses kontrol özelliği ile ses düzeyi her vakit aynı düzeyde tutuluyor. Hem de şarkılarda düzey değişik dahi olsa program sizin için düzeyi kendi ayarlıyor. Winamp programının özelliklerini, eklentilerini ve görsel seçeneklerini de destekleyen bu oynatıcının yerine isterseniz MediaMonkey Winamp’ı düşünülen oynatıcı olarak ayarlamanıza müsaade ediyor.

Taşınabilir ses aletleri ile de uyum gösteren yazılım bilgisayarınızdaki medya arşivini iPhone, iPod, Walkman Telefonlar veya diğer taşınabilir cihazlarla senkronize etmenize imkan tanıyor. Gayet hızlı işlemler yapabilen bu program ile full text serach özelliğine de sahip olacaksınız. 50000′den fazla şarkıyı hiçbir duraksama yaşamadan tek bir arayüz üzerinden yönetmenize imkan tanıyan bu gelişmiş müzik yöneticisi ile artık müziğiniz ve arşivinizi her vakit yanınızda götürebileceksiniz.

MediaMonkey 4 sürümünde ilave eden özellikler :

iPhone, iPad, iPod, Blackberry, Android gibi mobil cihazlarla otomatik senkronizasyon.
xBox, PS3 veya DLNA uyumlu televizyonunuzda video oynatabilir veya müzik çalabilirsiniz.
UPnP sunucusundan paylaşılan araçlara erişerek muhtevanızı çalıştırabilir. İndirme yöneticisiyle internet sitelerinden muhteva indirilebilir.
Video oynatma özelliği ilave etti. AVI, MP4, WMV gibi tüm popüler video formatlarını aynı ses dosyaları gibi çalıştırabilir, senkronize edebilir veya tertip edebilirsiniz.

Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

MediaMonkey Gold 4.1 Full Türkçe İndir 2014

MediaMonkey Gold 4.1 Full Türkçe İndir 2014

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica