Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.5 Katılımsız Full indir

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.5 Katılımsız Full indir

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.5 Katılımsız Full indir

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.5 Katılımsız Full programı Kaspersky Lab. firması tarafından hazırlanmış başarılı ve kullanımı kolay bir Rootkit, Win32, TDSS virüslerini temizleyen güvenlik programıdır.

Rootkit virüs temizleme programı olarak bilinen Kaspersky TDSSKiller programı ile bilgisayarınıza bulaşmış olan Rootkit virüslerini zahmetsizce temizleyebilir ve sisteminize Rootkit virüslerinin bulaşmasını engellemektedir.

Kaspersky TDSSKiller programı aşağıdaki virüsleri algılıyarak anında temizlemektedir.

Rootkit.Win32.TDSS, Rootkit.Win32.Stoned.d, Rootkit.Boot.Cidox.a, Rootkit.Boot.SST.a, Rootkit.Boot.Pihar.a,b,c, Rootkit.Boot.CPD.a, Rootkit.Boot.Bootkor.a, Rootkit.Boot.MyBios.b, Rootkit.Win32.TDSS.mbr, Rootkit.Boot.Wistler.a, Rootkit.Win32.ZAccess.aml,c,e,f,g,h,i,j,k, Rootkit.Boot.SST.b, Rootkit.Boot.Fisp.a, Rootkit.Boot.Nimnul.a, Rootkit.Boot.Batan.a, Rootkit.Boot.Lapka.a, Rootkit.Boot.Goodkit.a, Rootkit.Boot.Clones.a, Rootkit.Boot.Xpaj.a, Rootkit.Boot.Yurn.a, Rootkit.Boot.Prothean.a, Rootkit.Boot.Plite.a, Rootkit.Boot.Geth.a, Rootkit.Boot.CPD.b, Backdoor.Win32.Trup.a,b, Backdoor.Win32.Sinowal.knf,kmy, Backdoor.Win32.Phanta.a,b, Virus.Win32.TDSS.a,b,c,d,e, Virus.Win32.Rloader.a, Virus.Win32.Cmoser.a, Virus.Win32.Zhaba.a,b,c, Trojan-Clicker.Win32.Wistler.a,b,c, Trojan-Dropper.Boot.Niwa.a, Trojan-Ransom.Boot.Mbro.d, e, Trojan-Ransom.Boot.Siob.a, Trojan-Ransom.Boot.Mbro.f.

Rootkit ve malware virüslerinden korunma ve temizleme programı arıyorsanız kendini kanıtlamış olan Kaspersky TDSSKiller programını tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 4 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.5 Katılımsız Full indir

Kaspersky TDSSKiller 3.1.0.5 Katılımsız Full indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica