İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full İndir

admin tarafından 1 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full

İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full İndir

Arkadaşlar idman firması sonunda 2017 sürümü olan İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full sürümünü sonunda yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda sık sık güncelleme yapılan popüler dosya indirme programı 1 ay içerisinde ilk güncellemesi yapılmıştır. Bu sürümde extra olarak CPU sorununu ve video tanıma sorunu gidermiş olarak görünmektedir.

İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full sürümüne yeni bir kaç özellik eklenmiştir. Dosya indirme işlemlerinde zamanlama özelliği ve yeni video tanıma özelliği eklenmiştir. 6.27 Build 3 sürümünde Firefox kullanıcılarının 32 desteği olmadığından dolayı bu sürümünde bu sorunu ortadan kaldırmıştır.

Arkadaşlar İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full diğer adıyla idm 6.27 Build 3 Türkçe full programı tarafımızca test edilmiş olup herhangi bir crack yada serial key hatası vermemektedir olası tüm soru ve sorunlarınız için bu konu üzerinden yorum bırakarak kısa sürede destek alabilirsiniz.

Bilgilendirme: Yeni güncel tüm sürümler artık bu konu altında yayınlanacaktır. İlerleyen zamanlarda idm katılımsız yani internet download manager katılımsız (portable) indirme linkleri verilecektir şuan normal olarak kurabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 10 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full İndir

İnternet Download Manager 6.27 Build 3 Türkçe Full İndir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica