İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full İndir

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full İndir

İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full İndir ( Dosya İndirme Programı )

Arkadaşlar idman firması sonunda 2015 sürümü olan İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full sürümünü sonunda yayınlamıştır. Geçtiğimiz aylarda sık sık güncelleme yapılan popüler dosya indirme programı 1 ay içerisinde ilk güncellemesi yapılmıştır.

İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full sürümüne yeni bir kaç özellik eklenmiştir. Dosya indirmelerde zamanlama özelliği ve yeni video tanıma özelliği eklenmiştir.

Piyasa değeri 30 dolar olan internet download manager programını siz değerli Full Programlarziyaretcilerimiz ücretsiz olarak indirebilirler.

İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Sürüm Güncellemesi

1. Firefox 36 ve SeaMonkey 2.32 desteği eklenmiştir
2. Sabit Hatalar Giderildi

İnternet Download Manager Programı Nedir

İnternet Download Manager programı diğer adı idm programı kısaca tanımlayacak olursak internet ortamında indirmek istediğiniz video, program, v.s normal internet hızınızdan daha hızlı download yapmanızı sağlamaktadır.

İnternet download manager programını indirip kurduğunuzda program tarayıcınıza otomatik olarak entegre edilip dosyalarınızı hızlı indirmenizi sağlıyor. Bu program en çok internette fazla dosya indiren kişilere çok faydası olacaktır zira bir dosyayı bir saatte indirebiliyorsanız bu program ile aynı dosyayı 40 dakikada indirebilirsiniz. Özet olarak dünyanın en iyi dosya indirme programı diyebilirim.

İnternet Download Manager Kurulumu

Sitemizden indirmiş olduğunuz İdm 6.21 Build 18 Türkçe Full sürümünü Winrar programı yardımıyla çıkartıyorsunuz. Eğer winrar programı yüklü değilse Winrar Full İndir linkine tıklayarak son ve güncel sürümü indirebilirsiniz. Sıkıştırılmış dosyayı çıkarttıktan sonra exe uygulamasına çift tıklayarak kurulumu başlatıyorsunuz kurulum otomatiktir herhangi bir komu gerekmez. Sitemizden indirdiğiniz sürümler full olarak kurulmaktadır.

Kurulum bitimi İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesine İdman logosunu gördüğünüz taktirde program full olarak kurulmuş demektir.

Önemli Bilgilendirme

Arkadaşlar biliyorsunuz ki sık sık artık güncelleme yapılmaktadır. Sitemizden indirmiş olduğunuz yeni sürümleri kurmadan mutlaka eski versiyonu bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Bilgisayarınızdan komple kaldırdıktan sonra Ccleaner programı yardımıyla bilgisayarınızı temizlemeyi unutmayın. Ccleaner programı yüklü değilse Ccleaner Full indir linkine tıklayarak güncel sürümü indirebilirsiniz.

Eski sürümü silmeden kurulum yaparsanız ( Fake Serial Hatası – Sahte serial, Video indirme Hatası gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Arkadaşlar İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full diğer adıyla idm 6.21 build 18 türkçe full programı tarafımızca test edilmiş olup herhangi bir crack yada serial key hatası vermemektedir olası tüm soru ve sorunlarınız için bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Bilgilendirme: Yeni güncel tüm sürümler artık bu konu altında yayınlanacaktır. İlerleyen zamanlarda idm katılımsız yani internet download manager katılımsız (portable) indirme linkleri verilecektir şuan normal olarak kurabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 11 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full İndir

İnternet Download Manager 6.21 Build 18 Türkçe Full İndir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica