EndNote X7 Full Türkçe v17.7.1.10036 İndir

admin tarafından 4 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

EndNote X7 Full

EndNote X7 Full Türkçe v17.7.1.10036 İndir

EndNote X7 Full programı milyonlarca kullanıcısına sahip bibliyografik analiz ve çalışma programıdır. Genelde akademisyen, araştırmacı, bilim yazarı ve öğrencilerin tercih ettiği bu programla internet üzerinden bibliyografik veritabanı araştırmaları ve düzenlemeleri yapabilirsiniz.

İş arkadaşlarınızla veya öğrencilerinizle ortak çalışma esnasında EndNote x7 programına rahatlıkla erişim yapabilirsiniz. Ayrıca referans kayıtlarınızı transfer işlemi yaparak çalışmalarınıza büyük kolaylıklar sağlamanız mümkündür. Referanslarınızı düzenlemek için saatlerce belki günlerce bibliyografya yazmak veya dizin kartları kullanmak yerine EndNote’u kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde işlerinizi yapabilirsiniz.

EndNote X7 programı full ve crack içeren versiyondur. Kurulum sonrası EndNote X7 crack dosyasını çalıştırarak aktivasyon işlerini tamamlayabilirsiniz. Türkçe olarak kullanmak isteyenler Türkçe yama dosyasını yüklemeleri yeterlidir. Sadece crack dosyası arayanlar yorumda belirtirse indirme linklerini verebilirim.

Dosya Boyutu: 81 MB
Sıkıştırma: Winrar: Şifresiz
Tarama: NOD32: Durum Temiz

EndNote X7 Full İndir

EndNote X7 Full Türkçe v17.7.1.10036 İndir

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica