DriverMax 7.48 Full indir

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
hızlı indirme

DriverMax 7.48 Full indir

DriverMax 7.48 Full indir ( Driver Güncelleme Programı )

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere Driver Arama Programlarında hızla yükseliş gösteren DriverMax 7.48 Driver Arama programının tanıtımını yapmak istiyoruz. DriverMax 7.48 sürüm ile full ve crack lidir indirdiğiniz dosyaların içerisinde crack ve serial key dosyaları mevcuttur. DriverMax 7.48 FullProgramı Driver Arama Programıdır. x86 x64 Bit desteklidir

DriverMax Windows sürücülerini kolaylıkla tekrar kurmanıza yardımcı olan bir program. Artık az bulunan sürücüleri disklerinizde veya internet üzerinde aramanıza gerek kalmayacak. Kolayca bütün sürücüleri tek bir sıkıştırılmış dosyaya koyabileceksiniz.

Ne vakit bütün sürücüleri tekrar yüklemeyi tasarıladığınızda, DriverMax sizlere tekrar yardımcı olabilir: 5-10 dakika içinde bilgisayarı yine başlatarak bütün herşeye yine sahip olabileceksiniz. DriverMax bu arada bütün sürücüler ile ilgili raporlar görüntüleme özelliğine de sahip.

Bilgisayarın yavaş çalışması meselesi çoğunlukla yanlış yüklenmiş olan sürücüler yüzünden oluyor. Windows sizin yüklediğiniz bütün daha önceki sürücüleri geri yüklemeyi istemeniz vaziyetine karşılık depoluyor. Tabi bazen daha önceki sürümler yenileriyle çakışmalara uğrayabiliyor. Programın “Export Wizard” aracı yalnızca sizin seçtiğiniz sürücülerin kopyalarını hazırlayıp ihtiyaç duyulan olanları sıkıştırdığınız zip dosyasının içine atıyor.

Güncelleme: Konumuz DriverMax 7.48 Full olarak güncellenmiştir.

Dosya Boyutu: 9 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

DriverMax 7.48 Full indir

DriverMax 7.48 Full indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica