Adobe Premiere Pro CS6 8.0.1.21 Full Crack Tek Link indir

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.
hızlı indirme

Adobe Premiere Pro CS6 8.0.1.21 Full Crack Tek Link indirMerhaba fullcrackindir.com misafiri bugün sizlere Adobe Premiere programını tanıtacağım Adobe Premiere Pro programı cs6 versiyonu olup full ve crack li olup sorunsuz olarak çalışmaktadır. Ayrıca programı tek link olarak indirebilirsiniz. Adobe Premiere programı extra olarak  Almanca, Danca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Portekizce, Türkçe, Fince Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Hollandaca, İbranice, Ukraynaca, Rusça, Macarca, İsveççe Dillerini içermektedir.

Adobe Premiere Programı Hakkında Açıklama :

Adobe Premiere Pro, uyumlu olduğu donanımlarla kullandığınızda tam video düzenleme veya işleme, efektleme ve gerçek zamanlı giriş-çıkış sağlama gibi gelişmiş ayarlara sahip olan oldukça popüler bir video düzenleme programıdır.

Adobe® Premiere® Pro CS6 yazılımı, şık ve yepyeni bir kullanıcı arabirimi ve çekimleri sabitleme için Çarpıtma Sabitleyici, dinamik zaman çizelgesi kesme, genişletilmiş çok kameralı düzenleme, ayarlama katmanları gibi yepyeni ve muhteşem yaratıcı özellikleri üstün performansla bir arada sunuyor. Video profesyonelleri için sunulan gelişmiş araç setine geçiş yapmaya hazır mısınız?

En son mobil, DSLR, HD ve RAW formatlarıyla yerel olarak çalışın, efektleri gerçek zamanlı düzenleyin, kesin ve ayarlayın, sarsıntılı çekimleri sabitleyin, şık ve yepyeni kullanıcı arabiriminden ve genişletilmiş çok kamera desteğinden yararlanın. 50’yi aşkın geliştirme Adobe® Premiere® Pro CS6 yazılımına geçişi kolaylaştırır. Anlatım bu kadardır herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakırsanız kısa süre içerisinde dönüş yapabilirim.

Güncelleme: Konumuz Adobe Premiere Pro CS6 8.0.1.21 Full olarak güncellenmiştir.

Adobe Premiere 8.0.1.21 Full Crack indir

Adobe Premiere Pro CS6 8.0.1.21 Full Crack Tek Link indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 )
  1. Muhsin dedi ki:

    amtlib.dll dosyası ile mi cracklenmiş bu admin ?


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Yandex.Metrica